watermark logo

178 Views· 09/11/22· How to

Krijo 1 website per filma falas Host falas domain falas


Festi007
3,081 Subscribers

Krijo 1 website per filma falas Host falas domain falas

SHKARKO TEMPLATE
https://drive.google.com/file/....d/1cV2ad7mFJMvgSrS1L

WEBI IM
https://aafilma.blogspot.com/

KSAL VIDEO
https://ksalvideo.live/

Show more


6 Comments

Daniel Preng

2 years ago
O fest ky template per mobile duket tmerrshem mundohu te besh null ket movx
0 0 Reply

Festi007

2 years ago
ajo ishte ide bruda vec me e bo dicka me host free e kshu
0 0 Reply

Gentrit

2 years ago
O fessti qfar mendimi eki per future star
1 0 Reply

Gentrit

2 years ago
@Festi007 : po osht appme crypto edhe fiton 0.0018 bnb per qdo invtion code
0 0 Reply

Festi007

2 years ago
tani e pash po ki kujdes nga ai app se n fillim ka qen my tiki me plan qe te behej si honeygain
0 0 Reply

Gentrit

2 years ago
@Festi007 : per me bo withdraw osht me id verification amo kete gjo e boj fake face robot
0 0 Reply

Festi007

2 years ago
@Gentrit: hahaha un sa hapa acc m futen ban re vdiqa hahahah
0 0 Reply

Gentrit

2 years ago
@Festi007 : hahaha boje nje video bro scam apo real
0 0 Reply

Festi007

2 years ago
@Gentrit: bruda un mora ban si me bo video haha sa kam hap acc po ty te sugjeroj te besh kujdes
1 0 Reply

Gentrit

2 years ago
@Festi007 : po bro falimderit respekt 👍
1 0 Reply

Festi007

2 years ago
@Gentrit: gjithmon bruda
0 0 Reply

Dori

2 years ago
O bri shik njeher at prg future star se mos ka ndonj trick per t ber referal fake
0 0 Reply

Monetrior

2 years ago
O fest bro ndje bera withdraw ne yep 10 dollar por nuk me erdhen me doli recjedt $1000 por une vetem 10 dollar bera dhe doli refund +1000 me kthej prap ktu refund tani nuk muj me bo withdraw me del invalid a osht scam qka osht problemi ktu
1 0 Reply

Festi007

2 years ago
jo o vlla vec t kan kap
0 0 Reply

Monetrior

2 years ago
@Festi007 : pse del kjo rejected ne yepp
0 0 Reply

Gentrit

2 years ago
Prsh o fest po ne yeep mua me vin +0 refrral pse ndoll kjo ???
1 0 Reply

Festi007

2 years ago
e kan mbyll referalin e kam post dje njoftim n ig dhe telegram
0 0 Reply

Monetrior

2 years ago
@Festi007 : a osht duker ber update sepse aty tek fajqa e yeppit thot se ni referral osht 2 dollar
0 0 Reply

Festi007

2 years ago
@Monetrior: po e kan ber 2 $
0 0 Reply
Show more