watermark logo

25 Views· 30/11/22· Film & Animation

Lucifer - Sezoni 1 Episodi 4


Filma
3,042 Subscribers

⁣Lucifer vendos të joshë Chloe-n për të kaluar tërheqjen që ndjen ndaj saj. Një vajzë zhduket. Amenadiel dhe Maze flasim për Lucifer-in.

Show more


0 Comments