watermark logo

19 Views· 30/11/22· Film & Animation

Lucifer - Sezoni 1 Episodi 2


Filma
2,960 Subscribers

⁣Lucifer ndihmon Chloe të hetojë një yll kinemaje pasi ndiqet nga paparacët. Maze dhe Amenadiel tentojnë të bindin Luciferin të kthehet në ferr.

Show more


0 Comments