watermark logo

46 Views· 04/01/23· Film & Animation

Kara Sevda Episodi 1 (Titra Shqip)


Seriale Turke
5 Subscribers

LIKE & SUBSCRIBE 👍⁣

Dashuria e Erret Episodi 1

Kemali eshte nje djale i varfer qe studion per inxhinieri minierash dhe kerkon te gjeje nje pune qe te mund te lehtesoje familjen e tij te varfer. Nderkohe Nihani nje vajze e pasur, qe ben leviz here pas here me autobuz per te nderruar ambient, takohet rastesisht me Kemalin. Ata dashurohen me shikim te pare dhe kalojne kohe te bukura bashke. Kur cdo gje dukej se po shkonte me se miri dhe Nihani kishte vendosur te hiqte dore nga gjithçka per tu larguar me Kemalin ne nje qytet tjeter ku ai do fillonte dhe pune, ndodh nje aksident i tmerrshem.
Emiri, nje djale i pasur dhe i dashuruar marrezisht pas Nihanit i ngre kurth vellait te saj, duke e bere te duket si vrases. Per te shpetuar vellane e saj te semure, Emiri i kerkon Nihanit te martohet me te. Ajo le Kemalin dhe pranon. Pas 5 vjetesh Kemali kthehet ne vendin e tij si nje menaxher i pasur. Jeta e tij do te kryqezohet perseri me Nihanin dhe do te zbuloje se ende ndien per te, por tani, Emiri eshte ne mes tyre. Shpejt mes tyre nis nje beteje personale me ne qender Nihanin.


Prodhuesi: Ay Yapım
Drejtor: Hilal Saral
Aktorë
Burak Özçivit
Neslihan Atagül Doğulu
Kaan Urgancıoğlu
Orhan Güner
Neşe Baykent
Zeyno Eracar
Rüzgar Aksoy

Show more


1 Comments

RealPazo

2 years ago
Q
0 0 Reply
Show more