watermark logo

30 Views· 02/12/22· Film & Animation

Lucifer - Sezoni 3 Episodi 12


Filma
2,968 Subscribers

⁣Pasi Lucifer merr vesh identitetin e vërtetë dhe gjendjen e mjerueshme të Pierce, ai i ofron një marrëveshje për ta ndihmuar. Ndërkohë Amenadiel duhet të zgjidhë një situatë personale.

Show more


0 Comments