watermark logo

54 Views· 10/01/23· Film & Animation

Puss In Boots: The Last Wish (2022) film me titra Shqip


Filma
3,054 Subscribers

⁣Puss In Boots: The Last Wish (2022) film me titra Shqip


⁣Maçoku me çizme zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij. Maçoku nis një udhëtim epik për të gjetur dëshirën mitike të fundit dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Show more


0 Comments